mapa obchodu
Prodej a montáž sádrokartonu
Nacházíte se: Úvod / Kazetové podhledy

Kazetové podhledy

Nabízíme montáž kazetového podhledu.

V případě objednání služby vám naceníme vámi zadaný projekt, cenu za dílo, cenu za m2, popř. k vám vyšleme technika, který provede zaměření stavby a vybere vhodný systém a poradí nejlepší alternativu řešení montáže. Probereme a určíme harmonogram prací.

Cena:
Ceny jsou individuální a na každý projekt a stavbu se cena vypočítává samostatně,
Pří zakázce (např. od 50m2) jsme schopni nabídnou slevu

Požární odolnost:
Naší pracovníci jsou pravidelně školení na požární ochranu, rádi vám poradíme konstrukční složení skladby kazetového podhledu tak aby, jste splnily všechny podmínky pro kolaudaci a následné schválení od všech úřadu a požárního technika. Používáme certifikovaný systém THERMATEX, OWA, ECOPHON, AMSTRONG jiné materiály nemají požární atest, proto na ně nejde a taky nevystavujeme osvědčení a montážní list. Bezproblémová kolaudace je základ pro výstavbu a bydlení.

Kazetové podhledy uspokojí nejvyšší estetické a akustické nároky pro moderní kanceláře, školy, školky, zdravotnická zařízení, prodejny, sportovní zařízení a prostory pro volný čas.

Vlastní podhled je tvořen kazetami nebo lamelami, které se vkládají do zavěšeného kovového rastru. Podhledy jsou demontovatelné, a umožňují tak snadný přístup do prostoru nad nimi.

Meziprostor nad podhledem lze využít pro vedení technologických zařízení a rozvodů (elektroinstalace, vzduchotechnika, kanalizace apod.).
Předností kazetových podhledů je i jejich jednoduchá a rychlá montáž.
zpětnahorutisk
 
jsme na facebooku
kontaktovat
Úvodní strana   O společnosti   Služby   Reference   Certifikáty   Kontakty   Obchodní podmínky   
© Všechna práva vyhrazena Sádrokartóny Ostrava s.r.o., 2011
Vyrobilo Eline.cz
DOPORUČUJEME: Elektropráce - Zomber  Kompletní dodávka elektropráce, kamery, zabezpečovačky, revize.

Zajímavé odkazy: CZIN.eu , webdesign ostrava , seo , maniphttp://www.vmbal.cz/ulační technika , nábytek , tepelná čerpadla , zájezdy maďarsko , prodej vína , vytyčovací pásky, http://www.vmbal.cz/