mapa obchodu
Prodej a montáž sádrokartonu
Nacházíte se: Úvod / O společnosti

O společnosti

Naše firma RZ sádrokartony s.r.o. navazuje na firmu Raszka Zdeněk která se od svého vzniku v roce 1996, zabývá stavebními úpravami interiéru v oboru suchých staveb. V minulých letech jsme se podíleli na montáži interiérů různých bank, hypermarketů, podkroví rodinných domů. Dále jsme realizovali nespočet zakázek a na celém území České republiky. V současné době se zabýváme kompletní dodávkou a montáží sádrokartonových konstrukcí, minerálních kazetových podhledů, a malířských prací do komerčních i nekomerčních objektů především na území severomoravského regionu.Mezi hlavní činnosti RZ sádrokartony s.r.o. patří:


 

Certifikovaná montáž sádrokartonu

Jedinečné zpracování interiéru pomocí sádrokartonového systému, pro který vlastníme certifikát. Sádrokarton má všestranné použití, např. půdní vestavby, příčky, podhledy, oblouky, protihlukové a protipožární stěny. Naše sádrokartonářské práce splňuji nepřísnější parametry dané technickým listem a hlavně především dokončené dílo vyniká kvalitním, čistým a propracovaným vzhledem zaměřeným na profesionálně doladěnými detaily.

Minerální podhledy - kazetové podhledy

Funkční stropní kazetové podhledy jako standardní produkt využívaný bohatě v interiérech obchodních, průmyslových, administrativních i zdravotnických objektů. Standardní podhledové systémy plní v interiérech řadu funkcí, nabízejí možnosti pro dořešení architektonické koncepce prostoru, akustiky, zajišťují optické a hygienické zakrytí technických vedení umístěných pod nosným stropem. V kombinaci se sádrokartonem vzniká luxusní a vzhledově kvalitní interiér. V neposlední řadě mohou přispět i k řešení požárně-technických požadavků v objektech.


Dále provádíme:

Rekonstrukce bytových jader - Kompletní rekonstrukce koupelen a bytů v panelových a cihlových domech.
Malířské a natěračské práce - Veškeré malířské a natěračské práce pomocí tónovaných barev všech druhů odstínu.
Horizontální a vertikální žaluzie - Provádíme montáž a dodávku všech typů a barev žaluzii.


K naší práci používáme nejnovější materiály firem :
  • Sádrokartony Knauf - Rigips
  • Izolace Knauf - Isover - Ursa
  • Malířské materiály od firem Het - Primalex - Mistral - Tollens
  • Kazetové podhledy Amf Thermatex – Amstrong
 

Vždy se snažíme poskytovat zákazníkovi co největší komfort a kvalitu materiálů a práce. Ke každé zakázce přistupujeme s maximálním nasazením. Odměnou jsou pro nás maximálně spokojeni zákazníci.
zpětnahorutisk
 
jsme na facebooku
kontaktovat
Úvodní strana   O společnosti   Služby   Reference   Certifikáty   Kontakty   Obchodní podmínky   
© Všechna práva vyhrazena Sádrokartóny Ostrava s.r.o., 2011
Vyrobilo Eline.cz
DOPORUČUJEME: Elektropráce - Zomber  Kompletní dodávka elektropráce, kamery, zabezpečovačky, revize.

Zajímavé odkazy: CZIN.eu , webdesign ostrava , seo , maniphttp://www.vmbal.cz/ulační technika , nábytek , tepelná čerpadla , zájezdy maďarsko , prodej vína , vytyčovací pásky, http://www.vmbal.cz/