mapa obchodu
Prodej a montáž sádrokartonu
Nacházíte se: Úvod / Služby

Služby

Certifikovaná montáž sádrokartonu


Pří zakázce (např. od 50m2) jsme schopni nabídnou slevu . Nabízíme montáž sádrokartonu. V případě objednání služby přes e-shop vám naceníme vámi zadaný projekt, cenu za dílo, cenu za m2, popř. k vám vyšleme technika, který provede zaměření stavby a vybere vhodný systém a poradí nejlepší alternativu řešení montáže. Probereme a určíme harmonogram prací. Ceny jsou individuální a na každý projekt a stavbu se cena vypočítává samostatně.

 


Požární odolnost:


Naší pracovníci jsou pravidelně školení na požární ochranu, rádi vám poradíme konstrukční složení skladby sádrokartonu tak aby, jste splnily všechny podmínky pro kolaudaci a následné schválení od všech úřadu a požárního technika. Používáme certifikovaný systém RIGIPS nebo KNAUF, jiné materiály nemají požární atest, proto na ně nejde a taky nevystavujeme osvědčení a montážní list. Bezproblémová kolaudace je základ pro výstavbu a bydlení.


Popis - certifikovaná montáž sádrokartonu:


Certifikovaná montáž sádrokartonu
– Jedinečné zpracování interiéru pomocí sádrokartonového systému, pro který vlastníme certifikát. Sádrokarton má všestranné použití, např. půdní vestavby, příčky, podhledy, oblouky, protihlukové a protipožární stěny. Naše sádrokartonářské práce splňuji nepřísnější parametry dané technickým listem a hlavně především dokončené dílo vyniká kvalitním, čistým a propracovaným vzhledem zaměřeným na profesionálně doladěnými detaily.Montáž kazetového podhledu


Na vyžádání naceníme rozpočet kazetového podhledu. V případě objednání služby k vám naceníme vámi zadaný projekt, cenu za dílo, cenu za m2, popř. k vám vyšleme technika, který provede zaměření stavby a vybere vhodný systém a poradí nejlepší alternativu řešení montáže. Probereme a určíme harmonogram prací. Cena: Ceny jsou individuální a na každý projekt, stavbu se cena vypočítává samostatně, Pří zakázce (např. od 50m2) jsme schopni nabídnou slevu .


Požární odolnost:


Naší pracovníci jsou pravidelně školení na požární ochranu, rádi vám poradíme konstrukční složení skladby kazetového podhledu tak aby, jste splnily všechny podmínky pro kolaudaci a následné schválení od všech úřadu a požárního technika. Používáme certifikovaný systém THERMATEX nebo OWA, jiné materiály nemají požární atest, proto na ně nejde a taky nevystavujeme osvědčení a montážní list. Bezproblémová kolaudace je základ pro výstavbu a bydlení.


Ostatní služby:


  • kompletní dodávka a montáž žaluzií.
  • malování, benátský štuk, nátěry
  • dodávka a montáž požárních dveří, a mřížek
  • doprava
  • e-shop prodej
  • poradenství v suché výstavbě
  • stavební dozor při montáži sádrokartonu
zpětnahorutisk
 
jsme na facebooku
kontaktovat
Úvodní strana   O společnosti   Služby   Reference   Certifikáty   Kontakty   Obchodní podmínky   
© Všechna práva vyhrazena Sádrokartóny Ostrava s.r.o., 2011
Vyrobilo Eline.cz
DOPORUČUJEME: Elektropráce - Zomber  Kompletní dodávka elektropráce, kamery, zabezpečovačky, revize.

Zajímavé odkazy: CZIN.eu , webdesign ostrava , seo , maniphttp://www.vmbal.cz/ulační technika , nábytek , tepelná čerpadla , zájezdy maďarsko , prodej vína , vytyčovací pásky, http://www.vmbal.cz/