RZ sádrokartony s.r.o.

Naše firma navazuje na firmu Raszka Zdeněk která se od svého vzniku v roce 1996, zabývá stavebními úpravami interiéru v oboru suchých staveb. V minulých letech jsme se podíleli na montáži interiérů různých bank, hypermarketů, podkroví rodinných domů. Dále jsme realizovali nespočet zakázek a na celém území České republiky. V současné době se zabýváme kompletní dodávkou a montáží sádrokartonových konstrukcí, minerálních kazetových podhledů, a malířských prací do komerčních i nekomerčních objektů především na území severomoravského regionu.

Mezi hlavní činnosti RZ sádrokartony s.r.o. patří:

Certifikovaná montáž sádrokartonu

Jedinečné zpracování interiéru pomocí sádrokartonového systému, pro který vlastníme certifikát. Sádrokarton má všestranné použití, např. půdní vestavby, příčky, podhledy, oblouky, protihlukové a protipožární stěny. Naše sádrokartonářské práce splňuji nepřísnější parametry dané technickým listem a hlavně především dokončené dílo vyniká kvalitním, čistým a propracovaným vzhledem zaměřeným na profesionálně doladěnými detaily.

Kazetové podhledy

Funkční stropní kazetové podhledy jako standardní produkt využívaný bohatě v interiérech obchodních, průmyslových, administrativních i zdravotnických objektů. Standardní podhledové systémy plní v interiérech řadu funkcí, nabízejí možnosti pro dořešení architektonické koncepce prostoru, akustiky, zajišťují optické a hygienické zakrytí technických vedení umístěných pod nosným stropem. V kombinaci se sádrokartonem vzniká luxusní a vzhledově kvalitní interiér. V neposlední řadě mohou přispět i k řešení požárně-technických požadavků v objektech.

Dále provádíme

Rekonstrukce bytových jader

Kompletní rekonstrukce koupelen a bytů v panelových a cihlových domech.

Malířské a natěračské práce

Veškeré malířské a natěračské práce pomocí tónovaných barev všech druhů odstínu.

Horizontální a vertikální žaluzie

Provádíme montáž a dodávku všech typů a barev žaluzii.

K naší práci používáme nejnovější materiály firem :

  • Sádrokartony Knauf – Rigips
  • Izolace Knauf – Isover – Ursa
  • Malířské materiály od firem Het – Primalex – Mistral – Tollens
  • Kazetové podhledy Amf Thermatex – Amstrong

Vždy se snažíme poskytovat zákazníkovi co největší komfort a kvalitu materiálů a práce. Ke každé zakázce přistupujeme s maximálním nasazením. Odměnou jsou pro nás maximálně spokojeni zákazníci.

Certifikáty