Služby

Certifikovaná montáž sádrokartonu

Jedinečné zpracování interiéru pomocí sádrokartonového systému, pro který vlastníme certifikát. Sádrokarton má všestranné použití, např. půdní vestavby, příčky, podhledy, oblouky, protihlukové a protipožární stěny. Naše sádrokartonářské práce splňuji nepřísnější parametry dané technickým listem a hlavně především dokončené dílo vyniká kvalitním, čistým a propracovaným vzhledem zaměřeným na profesionálně doladěnými detaily.

Kazetové podhledy

Funkční stropní kazetové podhledy jako standardní produkt využívaný bohatě v interiérech obchodních, průmyslových, administrativních i zdravotnických objektů. Standardní podhledové systémy plní v interiérech řadu funkcí, nabízejí možnosti pro dořešení architektonické koncepce prostoru, akustiky, zajišťují optické a hygienické zakrytí technických vedení umístěných pod nosným stropem. V kombinaci se sádrokartonem vzniká luxusní a vzhledově kvalitní interiér. V neposlední řadě mohou přispět i k řešení požárně-technických požadavků v objektech.

Minerální Izolace

Provádíme veškeré montáže tepelných izolací značky Knauf, Isover, Ursa, Rockwol atd.

Izolace klademe volně na ocelový rastr především v podkroví šikmých střech, zateplení podhledu rovných střech v průmyslových halách, rodinných domech atd.